| kiki4201 a întrebat:

trebui sa-i fac un cadou unui baiat si el este (fitos) dar inca sunt derutata ce as putea sa ii iau...cineva un sfat?/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca e fitos ar trebui ceva destul de scump ca sa-l multumeasca. Mai bine ii iei o cutie de bomboane de 5 lei si nu iti mai bati capul cu el ca oricum nu va fi multumit.

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu.Tu-l stii mai bine, ii sti comportamentul, si cam ce i-ar placea.Eu ii voi cumpara un ceas, si inca ceva simbolic care sa-i aduca aminte de mine.

| Snowfall a răspuns:

Avand in vedere ca este Craciunul poti sa ii iei ceva simbolic: o cana sau un obiect decorativ tematic, o esarfa etc.

| bumbutz a răspuns:

O lopata