| pisioi a întrebat:

trebuie sa dau rpid cateva kilograme bune jos si intr-un timp foarte scurt! ps: stiu ca nu este deloc sanatos si bine. ce diete imi recomnandati si eficienta sa slabesc repede. v rog.winking funda

1 răspuns:
| andreabecsek a răspuns:

Am auzit un fel de cura de slabire super eficienta, am incercat si eu: nu mananci paine, in rest poti manca orice. Mesele sa fie regulate. Nu mananci dupa ora seara. Fara dulciuri. Intervalul dintre mese este de 5-6 ore. Este eficient. Incearca si vezi. Astept funda.