| BruNnEtTe a întrebat:

trebuie sa decorez un cos pentru flori de nunta sambata viiitoare matusa mea se casatoreste si mi-a spus sa i decorez eu cosul in care v-a pune florile de nunta cu hartie creponata si ce vreau eu dar eu nu am nici o idee va rog ajutati-ma cu niste propuneri si daca puteti cu niste site-uricu poze si instructiuni dau vot +funda

1 răspuns:
| Daliutza a răspuns:

Pai depinde ce flori are matusa ta in buchet dar uite cateva idei simple carora le poti adauga tu mici idei indraznetehttp://www.artsilva.ro/cosuri-decorate.php