| ankanky a întrebat:

trebuie sa fac 14 ani sh am 1.70.si nu imi place sa fiu asa inalta.ca sunt multi care rad de mine.cat o sa mai cresc oare? va rog spuneti-mi...toata lumea spune ca is frumoasa. dar ca sunt inalta. tatal meu are 1.80 iar mama 1.75.spuneti-mi cam cat o sa mai cresckiss

Răspuns Câştigător
| vrajitoarea_1628 a răspuns:

Cel mult 5 cm. Nu trebuie sa te streseze faptul ca esti inalta. Gandeste-te cat de usor poti sa ai o cariera in moda, sau in orice alt domeniu. Deci eu in locul tau m-as mandri cu inlatimea mea love struck
Te imabratisez! >big grin

6 răspunsuri:
| ioionutbest a răspuns:

Buna Anca! Cred ca o sa mai cresti cativa centimetri deoarece o femeie creste pana la varsta de 20 de ani si se dezvolta din toate punctele de vedere.Nu ai ce sa faci deoarece genetic daca parintii tai sunt asa de inalti tu nu ai cum sa fii mai scunda dar nu iti fa griji multe fete ar vrea sa fie asa de inalte ai alura de fotomodel daca esti si slabuta ti-as sugera sa mergi la modeling aclo vei vedea ca o sa fii invidiata de toti pentru inaltimea ta si sincer mai bine esti mai inalta decat scunda!

| ShowTim3 a răspuns:

Pai inseamna ca nu o sa ai 2m big grin fiecare are perioada lui de crestere, eu am crescut mult acum cativa ani, 10 cm cam 10-15 cm, aduma foarte putin mai cresc am 1.81 happy, te faci fotomodel happyce e asa rau? bine ca nu ai 1.90 happy

| Konica a răspuns:

De unde sa stim noi cat o sa mai cresti?
pai e bine sa fii inalta dc sa rada de tine?
iti zic sigur.
mai bine sa fii inalta decat prea mica

| Maddiee13 a răspuns:

Nu te descuraja pentru ca eu stiu fete de 11-12ani care au cam aceiasi inaltime ca tine si in plus nu e nimic rau in a fi mai inalta.

| VivianKorea a răspuns:

Ohh, te faci cat stalpul de telegraf, esti anormala fato

| EoOiLdY a răspuns:

Stai linistita nu e nimic daca creesti fiecare cu defecte lui nu te dezcurajawinking