| Yoanna_9027 a întrebat:

Trebuie sa fac o descriere a unui loc neobisnuit pe care l-am vazut, dar nu stiu despre ce sa scriu. Nu stiu ce loc sa descriu. Cine imi da si mie o idee? plz...

2 răspunsuri:
| Puffy_1082 a răspuns:

Daca nu trebuie neaparat sa scrii ceva adevarat descrie o padure sumbra din care se auzeau sunete ciudate, sau un muzeu ciudat. iar daca trebuie ceva adevarat descrie un loc care ti-a placut mult si are ceva special. ceva care te-a surpirns si te-a fascinatwinking

| Nirvana a răspuns:

Edenul si infern. Le-ai vazut in vis. smug