| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa fac o prezentare in Power Point si nu am mai lucrat de mult timp cu el, nu mai stiu sa-l folosesc: deci am pus o poza pe toata pagina si am vrut sa scriu titlul pe acea poza... dar nu ma lasa. Titlul se pune sub poza, imi arata doar chenarul acela unde trebuie sa scriu gol. Cum pot pune titlul PE poza?

2 răspunsuri:
| Cordelia a răspuns:

Http://www.eva.ro/......ide-2.html Mai bine urmăreşte tutorialul acesta

| Cordelia a răspuns (pentru Cordelia):

Pfff. scuze nu e linkul bun. Acesta e : http://www.youtube.com/watch?v=q1PlJLrWPtQ :)) scuze iar.