| Iulia8659 a întrebat:

trebuie sa fac un proiect la geografie despre un animal din Asia.
dati-mi si mie niste ideei... despre ce animal sa fac.
cel mai bun raspuns primeste funa:*

Răspuns Câştigător
| Ruby_9452 a răspuns:

Nimic nu este mai frumos decat tigrul siberian.Garantat iei 10.

3 răspunsuri:
| 4l3xander a răspuns:

Vorba lu'Ruby si eu sunt mort dupa tigrul siberian/bengalez dar poate tie-ti plac alte animale gen >ursu panda, cerbul moscat siberian, cuscusul patat, ursul tibetan, leopardul. ai de unde alege tongue

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și mai aruncă o geană și pe www.referate.ro pentru completare.
Pa, pa.

| AnnaMaryStar a răspuns:

Pai despre ursul panda rosu.Este ata de dragut si cred ca este un proiect foarte bun.Cauta pe net informatii desper acest urs si sa nu iei propozitiile asa una dupa alta, ia cateva de ici colo si o sa vezi ca o sa reusesti.