| EliizaS a întrebat:

Buna! Trec a 12 a și as vrea sa dau la medicina. Întrebarea mea e dacă știe cineva cum e la Tg Mureș(unde se da barrons) fata de la alte centre din ce ați mai auzit sau dacă sunteți la medicina și știți?
Dacă m as schimba sa trec pe Corint sa dau la Bucuresti ar merita având (in vedere ca am învățat deja jumătate din barrons)?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai cautat grupuri pe Facebook? Poti intreba acolo orice vrei, fie pe cei care dau admiterea sau pe studenti mai mari.