| marcelina201 a întrebat:

Buna,trec a X- a si as vrea sa ma transfer la un profil uman de la unul real si am de dat diferentieri la limba latina, muzica si desen. Daca imi poate spune cineva ce fel de probe si ce contin ele.Multumesc!

2 răspunsuri:
| marcelina201 explică:

La inceput de an nu as putea?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti poate spune nimeni asta, fiindca subiectele nu sunt standard, ci vor fi facute de profesorii acelui liceu. Exameneld e diferenta la obiecte se sustin inainte de inceperea anului scolar si in functie de notele obtinute la ele si de intrunirea celorlalate conditii obligatorii (media la sf de clasa a IX, absente, corijente, note scazute la purtare), se poate aproba sau nu transferul.