| mvcxzghjjhgfdsjhgf a întrebat:

Buna,trec clasa a 8-a si as vrea sa ma pregatesc, adica sa am idee aproximativ ce o sa invat in clasa 8.Va rog scrieti-mi niste linkuri unde as putea face cunostinta cu materialul dein clasa 8

1 răspuns:
| pinkpityc a răspuns:

Nu te speria de clasa a 8-a pentru ca va fi cel mai frumos an, toți profesorii vor deveni foarte înțelegători și nu vei face cine știe ce ore (sau cel puțin a fost la mine și la majoritatea prietenilor ) tu trebuie sa te concentrezi doar pe romana și matematica și nu te preocupa si în vacanta de școală fi mai relaxat ca nu se întâmplă nimic : )