| nina_3625 a întrebat:

Buna sad :*trec direct la subiect

azi a fost cea mai oribila zi din viata mea cryingcryingcrying la scoala prima ora aveam mate si m-am trezit la 06:30 ca sa pot ajunge sa stau in banca in care stau din cls a 5-a sunt in clasa a 8-a si am niste colege care pana acum ne-au furat locurile de la banca in fiecare zii la fiecare ora sad azi desi m-am trezit ele au ajuns inaintea noastra si ghiciti unde s-au asezat in banca noastra nu stiu sigur am senzatia ca doar ca sa ne enerveze nu stiu is asa de deprimata

vreau o parere sincera promit ca dau fundita pentru cei mai sinceri
va rog ajutati-ma imi pare asa de rau

acum da stau in acea banca dar a trebuit sa facem impreuna cu colega mea un scandal monstru in clasa

imi pare asau sadsadsad eu as vrea sa ne intelegem

deci ce credeti...sunteti cei mai neutri oameni la care pot contacta :* sunt eu de vina?sadsad

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

NU esti tu devina, adica fiecare ar trebui sa stea la locul lor, mai ales ca stateai acolo din a5a, dar nu trebuie sa va certati, vb cu calm.

4 răspunsuri:
| Dizzy a răspuns:

Va certati pentru un loc de banca? Si te trezesti la 6:30 ca sa stai intr-o banca? Cum sa faci scandal "monstru" ca sa stai la locul tau si asta ti se pare o zi oribila? rolling eyes...Eu iti zic sa dai dovada de un pic de mai multa maturitate daca ele nu pot. Intoarcele obrazu, iar cand ele se pun iar in banca ta du-te tu in alta.straight face

| Ochiialbastrii a răspuns:

Depinde ce personalitate are persoana respectivablushing eu. sincer as face un scandal thinking da eu zic sa te duci la diriginta/diriginte si sa ii explici ca tu vrei sa stai acolo si ca e locul tau... fiecare cu banca lui thinking asa e normal da din cate am citit colegele alea ale tale sunt cam ale dracu oh go on daca chiar vrei sa stai acolo poti sa faci rost de locul ala prin diferite moduridevil

| Freak_6887 a răspuns:

Esti deprimata doar din cauza ca se aseaza alte colege in banca ta?laughing Daca chiar vrei sa stai acolo, spune-le ca este banca ta si acolo vrei sa stai tu si gata laughing

| fetitza a răspuns:

Aoloo laughing))...mai aveti putin si va omorati pentru o banca.toate sunt la fel.laughing terminati