| Andreimihai_6895 a întrebat:

Buna tuturor thinking am 15 ani big grin 1.78 parul saten ochi caprui si adaptez un stil sa zicem "emo" rolling on the floor stati calmi nu imi tai venele sau ceva de genu imi place sa am parul lung si sa port haine la fel ca cele ale emo big grin... am avut o relatie de 3 ani cred thinking si inca imi caut jumatatea ea s-a despartit de mine din cauza parintilor ei ca au zis ca ei au nevoie de un baiat cu bani chatterbox in fine nu m-a deranjat acest lucru am o stare materiala destul de buna si nu ma plang de nimic big grin... intrebarea pentru voi credeti ca fosta mea prietena ii mai place de mine? daca mai pot gasi pe altcineva?

2 răspunsuri:
| alexandra_1890 a răspuns:

Eu cred ca daca te iubea cu adevarat nu se despartea de tinewinking sorry poate multi o sa imi sara in cap dar asta e parerea mea! dca parintii ei au zis ca au nevoie de un baiat cu bani si ea nu a incercat sa le explice cum sta treaba ca va iubiti si ca esti foarte important pentru ea, atunci tind sa cred ca si ea e acelasi gen de persoana precum parintii eiwinking

| Andreimihai_6895 explică:

Am fost eu prost ca am avut atata incredere in ea big grin