| dia733 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Imi plac de doi baieti si nu stiu pe care sa-i aleg unu e mai dragut altul mai destept si inca ceva: prietena mea este in preuna cu unul dintre ei pe la spatele meu si ma face sa ma simt geloasa pe ea! Deci va rog sa ma ajutati!
P.S. Ea nu stie ca eu stiu ca este cu unul dintre ei!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Kalhya a răspuns:

Stii, frumusetea e trecatoare. Eu zic ca cel mai potrivit ar fi cel destept.
Cat despre prietena ta:
Daca este cu unul din ei pe la spatele tau ce te face sa crezi ca iti e prietena?
Eu inteleg ca unele lucruri e mai bine sa stea ascunse dar nu cred ca e cazul aici.
Eu te sfatuiesc sa ii spui ca stii despre relatia lor, si ca un prieten nu ascunde asa ceva de un alt prieten.
Si poate ar trebui sa ii spui si ceea ce simti pentru acei doi baieti happy
Succes.

2 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Nu alege persoana cea mai frumoasa ci persoana care iti face lumea cea mai frumoasa. Deci vezi cu care te-ai putea intelege mai bine si care nu te-ar face sa suferi. Daca ea stie ca ii placi pe amandoi nu mi se pare o prietena prea buna, prin ceea ce face.

| An0nYm0uSe a răspuns:

Alege persoana care te iubeste nu cea care te foloseste love struck ai grija pe cine alegi mult noroc :* alege baiatul singur daca alegi baiatul ce are prietena iti vei strica tot odata si prietenia cu persoana alaturata tie adica prietena ta love struck BAFTA :*