| Byutza_Mariia_1999 a întrebat:

Buna tuturor am nevoie de ajutorul vostru ..trec printr -o perioada foarte grea.pot spune cea mai grea perioada din viata mea. Vreau să va intreb detalii despre un doctor ginecolog din Bucuresti pe nume Vasilescu Sorin.Am fost la trei doctori din Pitesti si nu am gasit nici o rezolvare sunt disperata imi este tare frica sa nu se intample la fel ...Va rog mult sa ma ajutați!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care ai reusit sa te programezi pentru a fi primita si consultata iti transmit felicitari si sa ai incredere ca totul se va rezolva cu bine. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea sa incerci sa te interesezi la telefon. Programul de lucru saptamanal este urmatorul : -Spital Universitar de Urgenta Bucuresti Telefon: 021.318.05.19 - 29, 021.318.05.23, 021.318.05.45
Program: luni-vineri – 8.00-13.00
-Medlife Berceni
Program: luni, marti, vineri – 16.00-20.00
-Euromed : tel.021 211 96 60 / 0723 286 269
Program: miercuri – 14.00-18.00
Multa sanatate!

| Byutza_Mariia_1999 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc frumos!

| Byutza_Mariia_1999 explică (pentru corbulalbrosu):

Mai am o intrebare crezi ca este bun ca doctor? Chiar sunt disperata si nu stiu ce sa mai fac...

| corbulalbrosu a răspuns:

Citeste raspunsurile date de pacientele tratate de el in comentariile aparute in ultima perioada. http://raspunsuri.rol.ro/......resti_.htm Intotdeuna parerile vor fi impartite insa se pare ca are parte de comentarii foarte bune, favorabile. Iti doresc ca sa-ti rezolvi cat mai repede problemele care te necajesc. Multa sanatate!

| Byutza_Mariia_1999 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc foarte mult! O sa ma duc la domnul doctor saptamana aceasta

| Byutza_Mariia_1999 explică (pentru corbulalbrosu):

Am reusit multumesc mult!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Byutza_Mariia_1999):

Cu speranta ca ti se vor rezolva toate problemele de sanatate iti transmit urarea de multa sanatate si fericire pe viitor. Pa, pa.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Byutza_Mariia_1999):

In cazul in care ai reusit sa te programezi pentru a fi primita si consultata iti transmit felicitari si sa ai incredere ca totul se va rezolva cu bine. Multa sanatate!