| AnneMarye001 a întrebat:

am nevoie urgent de un model de simalare la matematica clasa a 8a, va rog dati un site urgent.Maine am simulare si nu stiu cum arata, sau daca puteti sa-mi ziceti cum arata pe scurt.Bine inteles ca cine imi va da cel mai bun raspuns primeste funda, promit.Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| AnneMarye001 explică (pentru MBAAA):

Multumesc foarte mult, site-ul tau e mult mai util de aceea l-am ales

| MBAAA a răspuns (pentru AnneMarye001):

N-ai pentru ce happy

4 răspunsuri:
| AnneMarye001 explică (pentru Rockerul23):

Buna! mersi pentru raspuns dar FunkyGirl14 mi-a dat un site mai bun din care pot afla mai multe.Multumesc si tie pentru raspuns