| Victorita15 a întrebat:

Buna tuturor. Am o intrebare urgenta. Va rog, ajutati-ma! maine, vreau sa-mi chem iubitul la mine..insa el, de firea lui, e mai timid. eu vreau sa ma asez la el in brate, da mi-e cam jena. si vreau sa-mi puna mina pe fund...de mult vreau asta, dar tot nu o face si nu stiu cum sa procedez, caci vreau tare tare. apropo, ne sarutam destul de des. dati-mi idei cum sa procedez va roooooooooooooog!

3 răspunsuri:
| Tomanecre a răspuns:

Lasa lucrurile sa decurga singure, nu le forta ca altfel pierzi jocul!
Nu-i strica placerea sa se simta el "cuceritorul". Tu poti sa lasi un genunchi mai descoperit sau un decolteu care atrage privirea, si lasaßl pe el sa faca pe "cuceritotul"!
Nu uita, cetatile cucerite usor, nu au nicio valoare!

| NoNameexd a răspuns:

Nu inteleg! Sunteti impreuna,inainte de toate trebuie sa fiti cei mai buni prieteni, apoi iubiti si restul. Vorbeste cu el deschis si spune-i sa lase rusinea la o parte, ca nu are ce cauta intre voi, si totul o sa fie frumos. Comunicarea este foarte importanta intr-o relatie, daca vrei sa tina.Nu sa se uite unul la altul si nici subiect sa nu gaseasca! happy Asa ca vorbiti, dezbate-ti cazul si restul o sa vina de la sine!

| foca21 a răspuns:

Singurul mod ar fi sa o iei ca pe o joaca, nu stiu cum sa iti explic sa va harjoniti, dai tu cateva palme peste fund in joaca, i-al in brate si ciupeste-l de fund daca el e timid fii tu mai tupeista dar nu prea mult sa nu se sperie laughing