| RaMoNa_6241 a întrebat:

Buna tuturor am o pisicuta j nu stiu ce nume sa ii pun vreau un nume frumos cel mai frum primeste funda+ vot. pupikii:*:*

4 răspunsuri:
| alecsasweet a răspuns:

Http://www.animale.ro/nume-de-pisici
Uite aici un site cu o multime de nume de pisici. Sper ca te-am ajutat! Funda? :-**

| Stella17 a răspuns:

Buna uite aici un site:
www.royalpet.ro/nume-de-pisici.html

| PerryP a răspuns:

Buna ce zici de:Cleo,Alice,Lally,Sasa, Afrodita(Afrodita este zeul frumusetii), Anabella(Gratie si frumusete), bella, betty. Sper sa iti placa, daca da Funda? ...si daca zici ca dai votbig grin..imi poti spune la ce ma ajuta acel vot si ce este?

| Iancu_Adrian_1980 a răspuns:

Flopy