| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena de care se ia lumea(copiii de la scoala din alte clase, nu neaparat mai mari). Ea este inalta, slaba si nu este urata, chiar draguta, dar toata lumea se ia de ea si zice ca este urata si de inaltimea ei si nu mai stiu ce.Deci as vrea sa o ajut, imi puteti spune ce sa faca, ca sa o lase in pace toata lumea?

Răspuns Câştigător
| ganeaa a răspuns:

Sincer nu stiu cum ai putea sa o ajuti fiindca asa e mentalitatea romanului sa jigneasca pe cel de langa el incearca sa ii fi aproape si sa treceti amandoi peste fazele astea si spune-i ei sa iii trateze cu indiferenta succes

1 răspuns:
| Foca a răspuns:

Salut? iti zic eu fi barbat si impunete in fata acelor tampiti, doamne mie nu mi se intampla asta, daca fata era draguta de nu ii rupeam paia. cacati cu ochi. Iate un pic de ei un pumn ceva si o sa vezi ca nu o sa mai fie prb, asta daca nu esti bazat pe tine iate de ei dar sa ai un spatewinking
Succes.
Ciaohappy