| ARMANYxxx a întrebat:

Buna tuturor am o problema mare si am nevoie de un sms din partea unuia dintre voi, daca va rog din suflet ma puteti ajuta cu un sms de 2, 60 euro prin la un joc care joc eu eu am ramas fara euro pe telefon si cer ajutorul vostru va rog mult de tot! Primeşti: 5.500 Uridium pe SMS pentru doar 2, 60 €!
Trimite doar: big 4577797
la numărul: 1395
Ai grijă de spaţiul dintre big şi 4577797! va multumesc pentru ajutor, ma puteti contacta pe mess meu pentru sms daca nu intelegeti sua sa va explic ::: paul_paul_3

1 răspuns:
| kras a răspuns:

Ce destept