| dedee22 a întrebat:

Bună tuturor. Am pierdut cont de 27K și caut baieti / fete cu mulți urmăritori, peste 1000, cat mai mult rolling on the floor), pentru promovari reciproc pe insta story cu tagg. in prezent am cont de 10, 8 K.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia-ti ceva serios de munca, ca porcariiile pe care le-ai postat online te-au dus la inchiderea contului.

| dedee22 explică (pentru Violleta2022):

N ai tu treabă ce munci fac eu, eu intreb ceva si voi vorbiti pe langa subiect.

| Violleta2022 a răspuns (pentru dedee22):

Si crezi ca disperarea asta iti va aduce alti urmaritori?
pai ti se va inchide si urmatorul cont, cu tot cu urmaritorii noi, daca continui sa postezi aceleasi porcarii...

| 1onur a răspuns:

Pedofili.100000000%%%%%%

| dedee22 explică (pentru 1onur):

Sunt fată, nu mai vorbi a prost! Daca n avetu nimic bun de zis n am nevoie de arfe d astea eu