| handyy10 a întrebat:

tuturor! Am si eu o mica problema.Am inceput liceul de 6 saptamani ( clasa a9a ). Din prima zi de scoala un tip mi-a sucit mintile. Incet, incet am inceput sa discutam mai mult decat buna, cf si pa. Am descoperit ca avem foarte, foarte multe lucruri in comun. Eu nu pot sa spun ca sunt o diva...etc... dar cum ii pot atrage atentia ( tinind cont ca nu sunt ca majoritatea colegelor - intr-un pas alert cu moda - sau slaba - sunt putin plinuta. asta e - )? Ce ar trebui sa fac? sa stau mai tot timpu in prejma lui ( nu vreau sa creada ca sunt o disperata )... sau sa il las pe el sa vina ( dar el nu prea vine )...va rog dati-mi cateva sfaturi in legatura cu ce pot face kiss

P. S. : suntem colegi de clasa

3 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este sa nu iti schimbi comportamentul in nici un fel si sa-l lasi pe el sa faca primul pas, baietilor le plac fetele sincere nu cele prefacute si perverse, fii o fata simpla si nu incerca sa schimbi ceva in comportamentul tau, fii cea care ai fost si pana in prezent, acest lucru cu siguranta l-a apreciat si colegul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este timid vorbeste-i tu prima, nu pierzi nimic.

| handyy10 explică:

Pai nu prea e timid... e cam foarte indraznet...