| handyy10 a întrebat:

tuturor! Am si eu o mica problema.Am inceput liceul de 6 saptamani ( clasa a9a ). Din prima zi de scoala un tip mi-a sucit mintile. Incet, incet am inceput sa discutam mai mult decat buna, cf si pa. Am descoperit ca avem foarte, foarte multe lucruri in comun. Eu nu pot sa spun ca sunt o diva...etc... dar cum ii pot atrage atentia ( tinind cont ca nu sunt ca majoritatea colegelor - intr-un pas alert cu moda - sau slaba - sunt putin plinuta. asta e - )? Ce ar trebui sa fac? sa stau mai tot timpu in prejma lui ( nu vreau sa creada ca sunt o disperata )... sau sa il las pe el sa vina ( dar el nu prea vine )...va rog dati-mi cateva sfaturi in legatura cu ce pot face kiss P. S. : suntem colegi de clasa

1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Sa vb ca si colegi si sa te preocupe mai mult cartea si restul mai,,,, tirziu,, e timp abia ai 15 ani probabil neimpliniti