| handyy10 a întrebat:

tuturor! Am si eu o mica problema.Am inceput liceul de 6 saptamani ( clasa a9a :X:X )... Din prima zi de scoala un tip mi-a sucit mintile. Incet, incet am inceput sa discutam mai mult decat buna, cf si pa. Am descoperit ca avem foarte, foarte multe lucruri in comun ( nu vreau sa cred ci chiar avem foarte foarte multe lucruri in comun ). Eu nu pot sa spun ca sunt o diva...etc... dar cum ii pot atrage atentia ( tinind cont ca nu sunt ca majoritatea colegelor - intr-un pas alert cu moda - sau slaba - sunt putin plinuta. asta e - )? Ce ar trebui sa fac? sa stau mai tot timpu in prejma lui ( nu vreau sa creada ca sunt o disperata )... sau sa il las pe el sa vina ( dar el nu prea vine ...asta e treaba sad )...va rog dati-mi cateva sfaturi in legatura cu ce pot face... kiss

P. S. :suntem colegi de clasa tonguetonguetongue...si din ce am inteles pe aici nu prea sunt indicate relatiile intre colegi sadsad... oricum astept raspunsurile voastre

1 răspuns:
mlm
| mlm a răspuns:

Ramai fata care a fost si pana acum, nu te schimba, poate colegul tau a fost atras de simplitatea ta, nu incerca sa te schimbi cu absolut nimic, daca te place cu adevarat te va place si plinuta asa cum esti, nu asta conteaza.