| Tweety_5554 a întrebat:

Am tot auzit de termenul"peeting".Imi puteti spune si mie ce inseamna mai concret?

3 răspunsuri:
| Natiiiiiii a răspuns:

Peeting-ul inseamna:a mangaia si a dezmierda, etc (Petting-ul nu este altceva decat mangaierile pe intreg corpul).

| foxsilver a răspuns:

Citeste aici si vei afla:
http://www.eva.ro/......31497.html

| sweatnees a răspuns:

Petting-ul este un joc al mainilor cu trupul partenerului, este sex fara penetrare, dar al naibii de placut! La fel credeau si adolescentii din America anilor '50, care, din lipsa de mijloace de contraceptie, se stimulau prin mangaieri si saruturi pana cand atingeau orgasmul.