| Paeh124 a întrebat:

Am visat acum cateva zile cum un tip cu o masca alba pe fata cu o "rochie "alba ma intreba daca vreau sa ies cu el si ma rog chesti de genul acesta,dar i-am spus ca imi este teama de el si el mi-a spus ca nu imi face nimic rau si chestii de genul si ca avem multe lucruri in comun.Dupa visul acesta am cautat pe net,si se pare ca tipul pe care l-am visat facea parte din cu klux klan.Da stiu aiurea...dar ciudat este,ca in aceea zi inainte sa am visul asta straniu prietena mea cea mai buna mi-a spus ca ii place de un tip negru, si nu suport cioroi (ma rog asta e parerea mea personala, mda sunt putin rasista). Credeti ca toate lucrurile acestea au vreo legatura? Sau sa nu iau in serios toate toate visele cu toate ca au o legatura... Funda

1 răspuns:
| cristinutza07 a răspuns:

Depinde... da are legatura, ar trebui sa fi si tu mai rationala, si sa nu mai faci rasism fundita?