| Gabriel_Popescu_1981 a întrebat:

Buna tuturor, as vrea sa ii iau mamei mele ceva de 8 martie si nu am bani sa ii iau si as vrea sa ii cer lu' taica-miu dar ei au MARI conflicte si ar dura mult sa le explic si tot odata sunt lucruri personale.In fine,vreau sa imi spuneti,, scuze" care sa i-le spun avnd in vedere ca nu mi-ar da bani ca sa ii iau ceva ei.

P.S: nu este o speculatie faptul ca nu mi-ar da bani sa ii iau ceva.

P.S.S:Ati putea sa imi dati idei de cadou?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Un parinte nu poate fi suparat pe un copil ca nu ii face un cadou.
Mai ales daca copilasul este minor.
Asa ca, o imbratisare si un
Te iubesc MAMA, si iti multumesc ca existi, face cat cel mai mare cadou din lume!
Totusi, de ce nu ai strans banuti din bugetul de pachet?
Puteai sa economisesti, macar pentru o floare.
O zi buna happy

1 răspuns:
| Gabriel_Popescu_1981 explică:

Sunt constient de asta dar m-as simti naspa sa nu ii dau ceva de ziua mamei; Si tot odata tatai-miu munceste la Mangalia si cand vine imi aduce dulciuri si le iau la pachet, alte ori imi face 1-2 sandwich-uri iar rare ori nu am nimic pentru ca magazinele de langa noi au doar chipsuri, pufuleti si toate prostiile care costa mult si nu iti tin de foame. (nu ca nu imi da bani, nu in fiecare zi sau 2-3 zile(sau ceva de genu') pe saptamana)