| TinaDoll2022 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva...am vorbit cu o prietena buna sa-i facem o farsa prietenului meu si sa-i spun ca mi-am pierdut cunostinta.Ne-a venit aceasta idee cand din greseala, astazi prietenul meu m-a lovit cu o sticla de plastic si ma doare foarte tare...dar nu stiu cum sa fac sa ma creada ca eu chiar cu adevarat mi-am pierdut cunostinta.Ma puteti ajuta si pe mine? Sa imi spuneti cum sa il "pacalesc" si sa ma creada macar 50%

Răspuns Câştigător
| Волк a răspuns:

big grin interesant
in primul rind cauta pe net,, o coipe la un certificat adevarat, dar sa nu fie scris nimic in plus,, scoate-l la printat, si apoi complecteazal cu datele tale persoanele
si perzintai lui, ca doavada
si fii seriasa sau chiar putin suparata
dar nu uita si de stampila si de restul formalitatilor
si la uram sa ii spui ca a fost o falsa
si mai spune-i ca intr-o fata nu se da cu sticla dar se saruta big grin
succes...

FUNDA?big grin

2 răspunsuri:
| Vampire69 a răspuns:

Mai bine stai cuminte si nu fa asemenea glume proaste. Am patit sa fac si asemenea glume proaste si iti spun eu ca nu iasa nimic bine. Doar o cearta si o sperietura care nu te va incanta cu nimic intr-un final.

| Andreeuţa a răspuns:

Paaaai.uitate asa in gol ca si cum n ai cunoaste pe nimeni, sa ai o stare de aia de panica si poate sa sune mama ta sa se prefaca [virgula] ca vorbeste cu un doctor ceva, sa para ca prietena ta plange si ca te duce acasa si ca e suparataa...sa trimtii mesaje gen: ce am patit? si asa mai departe [ am un coleg lovit de curand la cap si care si a pierdut memoria pentru catvea ore.big grin]