| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor...as vrea sa stiu si eu mai multe despre acest concurs care este la orange...este adevarat ca daca trimiti mai multe mesaje la 123 ai sanse mai mari de castig? sau acest concurs este o minciuna?

4 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Adevarlaughing trimitele multe multe sa se faca ei cu banirolling on the floor
aaa da si poti castiga urmatoarele:
-ramai fara credit
-o sa pici de fraier
si sa nu uitam
-aia o sa-si bata joc de tinerolling on the floor

| Anutzaxx a răspuns:

Fii sigura ca e o minciuna pentru ca nm nu poate castiga bani doar trimitind un sms la 1 2 3 straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le trimiti degeaba

| raluca96 a răspuns:

Pai e o minciuna deoarece si o cunostinta de'a mea a trimis multe mesaje si nu a castigat nmc...iti pierzi creditul degeaba.