| origamistu a întrebat:

As vrea sa va rog ceva.Recent am comandat pe net un ipod touch gen2, 16 gb, insa vanzatorul nu mi la mai trimis.Va-s ruga sa imi spuneti daca nu aveti voi cumva unul de vanzare sau cunoasteti pe cineva care sa aiba unul? Ofer 400-415 ron. Conditiile sunt sa aiba cablu de date, jailbreak si sa arate ok.Va rog mult sa ma ajutati! Sunt disperat! Mersi (funda )

2 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

Buna. de ce nu intrii pe siteul pe care ai comandat, cauti un nr de telefon suni si intrebi de comanda? in general se proceseaza greu. Eu mi-am dat comanda de b; lugi de pe qucik24 si au venit intr-o luna jumate. tine-ti banii aproape, daca iti vine coletul si tu ai deja un ipod second?

| cal3star a răspuns:

Am eu un iPod Touch 2G, 32 GB, iOS 4.2.1., are jailbreak, 2 cabluri de date (1 pentru USB + 1 pentru priza) il dau cu 450 PRET FIX. Daca esti interesat baga ID-ul gamecenter.romania