| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor happy! As vrea si eu niste sfaturi va rog... daca se poate puppy dog eyes
Am vorbit timp de 2 luni cu un baiat la telefon si imi spunea o multime de lucruri frumoase, cum ca ma iubeste si multe altele, iar apoi o prietena de-a mea s-a bagat intre noi si s-a combinat cu el.Eu l-am intrebat pe acel baiat daca mai are sentimente pentru mine si a zis ca are sentimente mai puternice pentru ea. Sunt de vreo 2 saptamani impreuna, dar eu nu cred ca el o place pe ea. Noi bineinteles ca am ramas prieteni si cand am vorbit pe mess ultima oara mi-a trimis " love struck " si m-a intrebat pe cine mai plac...si nu stiu ce sa mai cred. Ce credeti ca ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| bgd18 a răspuns:

Problema e.ca nu stiu daca poti sa iubesti pe cineva asa repd.doar in 2 luni.Esti tanara. poate nu ai gasit dragostea adevarata.dar o sa vezi.>toate la timpul lor.Cand despre baiat.incearca sa treci peste.
PS:prietena ta e o nesimtita!laughing