| AnemonaP a întrebat:

Buna tuturor.Astazi cand am intrat pe facebook aveam timeline.x_X urasc timeline.Nu este activat si nu l-am bagat eu. Prietenilor din lista mea le apare ca nu am timeline.Nu am inca activat cred.imi scrie sus : Bine ai venit la cronologia ta - Avanpremieră
Right now, only you can see your timeline. This gives you a chance to:
1. Să vedeţi ce conţine acum cronologia şi să adăugaţi sau să ştergeţi ce doriţi.
2. Să daţi clic pe „Publicaţi acum" sau să aşteptaţi până se va publica cronologia la 10 mai.....SI apar doua butoane Incepe turul si Publica acum.Ce sa fac? Nu vreau sa am timeline! Ma ajutati? Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| Costeschi_Maria_1990 a răspuns:

O sa il ai oricum, asa ca iti sugerez sa dai pe publicati acum.
Totusi, poti sa te prefaci ca nu vezi ce scrie sus, si prietenii tai vor vedea formatul normal, dar cu toate astea n-o sa mai vezi pe profilul tau formatul normal!:d