| MaraAlexandra87 a întrebat:

Ce note ati luat la Evaluarea Nationala? Eu am luat 10 la romana si 9, 55 la matematica si sunt putin cam dezamagita sad

14 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Si la ce-ti foloseste daca te lauzi? Bravo, continua! Fa ceva util pentru societatea asta de tot rasul si pe urma iesi in fata. Pana atunci esti numai una dintre acelea care a luat nota mare la evaluarea nationala.
Oricum, felicitari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești si puțin cam proasta, ținând cont ca cerșești grav atenție.
Dacă ma intrebi pe mine, 9, 55 e o nota mică.

| MaraAlexandra87 explică (pentru anonim_4396):

De ce sunt proasta? Nici macar nu ma cunosti! Daca 9, 55 e o nota mica, asa cum ai zis tu, atunci nu vad de ce as cersi atentie avand in vedere ca am tot dreptul sa fiu dezamagita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MaraAlexandra87):

E mică pentru mine.Pentru tine si pentru majoritatea oamenilor e o nota mare.Nu-i pasa nimănui ca tu ești dezamagita. Dupa standardele majorității e o nota mare.Adica cerșești atenție si laude.

| MaraAlexandra87 explică (pentru anonim_4396):

Dar tu ce nota ai luat la Evaluarea Nationala? Vreun 10 te pomenesti! Si acum esti la Harvard de ai tupeul sa te referi la altii ca la "majoritatea oamenilor". Poate si eu o consider o nota mica si de aia am si zis ca sunt dezamagita. Daca erai o persoana asa inteligenta intelegeai ce voiam sa zic. In plus, daca nu iti pasa ca sunt dezamagita de ce te-ai mai deranjat sa raspunzi? Puteai pur si simplu sa treci mai departe. Nu cersesc laude si nici atentie, nu stii tu ce e in sufletul meu. M-am saturat sa vad oameni ca tine pe TPU care in loc sa isi vada de treaba tin mortis sa-i jigneasca pe altii. O zi frumoasa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru MaraAlexandra87):

4,20.
Da,îți dai seama, am tupeul sa ma refer la ceilalți ca la majoritate.

| MaraAlexandra87 explică (pentru anonim_4396):

Ok Karen, go off sis

| DaCumSaNu a răspuns:

Fa contestatie daca esti dezamagita.

| jaj a răspuns:

Destul de slab! Dacă ma întrebi pe mine.

| MaraAlexandra87 explică (pentru jaj):

De ce destul de slab?

| johnww a răspuns:

Pai cât te așteptai sa iei? 11?

| MaraAlexandra87 explică (pentru johnww):

Nu happy! Dar la matematica am muncit foarte mult si m-am pierdut la examen si de asta sunt dezamagita. Daca nu munceam este evident ca nu aveam pretentii de mai mult, nu?