| Corinaemin a întrebat:

tuturor! Ce parere aveti de ideea acestui blog : winedine.wordpress.com? Dau funda, iar vot tuturor, sper sa va placa si sa lasati un comentariu cu parerea voastra! Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| cyoby98 a răspuns:

Este super ok ca si idee dar mai trebuie lucrat la unele idei si nu prea este cool subiectul "Bucuresti" dar ca inceput ai inceput bine bravo, sper sa contiinui cu ideeawinking

4 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Wine&dine&69 day dreaming
Putin dezordonat, dar poate asta-i amprenta ta.
Ideea e ok, dar nu mi se pare nimic nou.
Sunt curios in privinta jobului ideal. thinking big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma bucur ca nu e un alt blog cu filosofii si citate siropoase despre viata

insa, poza aia, misto de altfel, ma indoiesc ca e facuta de tine, caz in care e foarte urat ca nu precizezi sursa.

in al doilea rand pana acum am inteles ca Bucurestiul pentru tine inseamna doar party, cluburi si cam atat, caz in care mai bine nu mai scrii

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ma,mie imi place, dar ma nedumereste ceva.
Bucurestiul ala de care vorbesti tu, este unul fictiv? Nu de alta, dar stau si eu in Bucuresti, mai exact in Rahovalaughingsi ma simt strain descrierilor tale.

| Deaad a răspuns:

Un blog ca oricare altul.
Nimic special.