| madalinadragan a întrebat:

Buna tuturor :*. Ce parere aveti despre baietii care judeca fetele dupa fund ci nu dupa mentalitate? iar, Ce parere aveti despre baietii care jignesc persoanele cu probleme? iar pentru baieti: "Ce parere aveti despre fetele care asculta muzica de club si se imbraca ca niste pupeze si se machiaza ca atare?

Dau Fundita :* >:d

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Pai in primul rand daca ei le judeca dupa fund inseamna ca si ei gandesc tot cu fundul.baietii care jignesc pers cu probleme,sunt imaturi le ia mult sa se maturizese sa inteleaga faptul ca acele persoane nu duc o viata usoara si nici roz,iar referitor la acele fete nu e problema ca asculta muzica de club, pentru ca e o muzica frumoasa, dar faptul ca exagereaza cu machiajul si imbracamintea denota faptul ca sunt femei usoare

3 răspunsuri:
| Khanikua a răspuns:

1 daca lor le place o fata le place asa cum este n sa ii zica ca nu ai fundul mare si nu imi place cum gandesti... 2 pei... sunt nesimtit nu se gandesc ca a cea pers se poate simti rau. in fine e nesim rau se gandeste doar la el

| rose_9640 a răspuns:

Ei sunt niste cocalari si ele niste pitipoance

| Bellabelutsag a răspuns:

Poii baietii draga mea in ziua de azi se uita si la tate si pune ceva de genu:''ui ce buna e aia'' si vb fetei de sub mine daca judeca fetele dupa fund inseamna ca sh ei au mintea cat un fund si ce sa mai spun ca injura copii cu probleme ei nu stiu persoanale acelea care au probleme prin ce au trecut acele persoana ei se gandesc ca hai sa ne batem jock de ala de aia sa ne amuzam dar dumenzeu ii vad si ii respecta cum respecta sh ei pe altii big hug vereau funda mersi:X