| NeuRoNiLaPliC a întrebat:

Buna tuturor big grin. Am o problema. ceva la modu. viata mea e un mare ***. am avut un prieten am stat 2 luni cu el. dar am pus suflet si m`am implicat enorm in relatie happy adica ii stiam prietenii, ieseam cu ei afara, dormeam la el, vorbeam orice cu el, ii stiam familia. pnm. odata s-a dus in parc si sa sarutat cu fosta lui gagica si s`a impacat cu ea. mi-a spus. ne-am despartit sigh si plangeam incontinuu, nu mancam, nu dormeam. unii prieteni m`au lasat balta, ceea ce m-a durut. si am o stare ca si cum as vrea sa nu exist sad

Răspuns Câştigător
| blondu_9020 a răspuns:

Salut.stiu cum e sa suferi pentru cineva deci vb din "experienta"ca sa zic asa. orice ar fi incearca sa iti traiesti viata incontinuare.stiu ca usor de zis dar gandeste-te ca nu stii ce va fi maine si inca mai ai multe lucruri de facut, nu mai pune la suflet chiar totu.VIATA NU TE ASTEAPTAA.winking

1 răspuns:
| Question_3829 a răspuns:

Refati viata...
poti incepe prin a cunoaste noi persoane, ca de ex eu big grin