| Morphix a întrebat:

Buna tuturor.de curand sunt cu o fata care este zodia rac si eu sunt scorpion.as dori sa stiu opinia voastra in legatura cu compatibilitatea acestor zodii, daca ati intalnit o zodie de aici,, ce spuneti?

3 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Din cate am inteles eu, compatibilitatea zodiilor rac si scorpion este foarte buna, si are o sansa de reusita foarte mare, si poate fi ceva durabil.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Daca ai sti data de nastere e perfect.am siteuri de compatibilitai.stai sa ma uit;)... iata! http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/scorpion/rac.php sper ca o sa te jute

| iepurica_7902 a răspuns:

Eu cred ca aceste zodii nu inseamna nimic. parerea mea este ca degeaba iti pierzi timpul cu aceste "previziuni" ale zodiilor pentru ca nu este absolut nimic adevarat. parerea este sa iti vezi de viata!