| Happyintotdeauna37 a întrebat:

Deci :In ultimul timp ( de vreun an si ceva incoace) nu am mai mancat paine prea multa! Pur si simplu nu imi place! Intrebarea este : Din aceasta cauza sanii se vor oprii din crestere? Va rog luati intrebarea in serios! Si scuzati-mi exprimarea.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu are absolut niciodata. Nici mie nu-mi place painea (doar cea facuta in casa si am rar timp sa fac), asa incat practic toata viata mea nu am mancat mai mult de o felie pe saptamana si totusi nu am avut nici o problema de dezvoltare (sunt inalta, am sani mari, dar m-am ingrasat dupa ce nu am mai facut efort mult si am mancat prea mult). marimea sanilor este 90% conditionata genetic.

1 răspuns:
| gabriela2201 a răspuns:

Deci, rolling on the floor))); buna gluma