| roscataa a întrebat:

Buna tuturor, discutia vreau sa o port mai degraba cu fetele. In urma cu cateva luni m-am despartit de prietenul meu. Am avut o relatie frumoasa, dar de la un moment dat nu a mai mers...am ramas prieteni. Am intretinut si relatii sexuale (a fost primul). Dar acum problema e alta, am in cap tot felul. Am impresia ca nici un baiat nu e genul meu, ca nici unul nu e cum vreau eu... Si ca urmatorul e posibil sa accepte cu greu faptul ca am fost si cu altul inainte. Nu stiu ce e cu mine, nu-mi sta in caracter sa gandesc asa. dar nu stiu. Dati`mi ceva sfaturi va rog, puppy dog eyes Dau fundaaaaa!

1 răspuns:
| Jezzo a răspuns:

In acest moment esti trista deoarece daca a fost o relatie frumoasa treci cu greu peste ea, dar daca gasesti un baiat care sa te iubeasca nu il va interesa cu cine ai fost, iar daca nu te simti in largul tau mai ia si tu o pauza de la baieti si la un moment dat o sa iti revi si poate iti gasesti si iubirea adevarata. Sper sa te ajute aceste sfaturi. Funda?