| Lamaie_4904 a întrebat:

Este cineva care vrea sa intre in liceul Matei Basarab din Bucuresti la filologie? Daca da, id`ul meu este frutti.freshdelicious. Poate nimerim in aceiasi clasa. Pupici!

2 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Hai in Ion Barbu big grin

| deeutzich a răspuns:

Daa eu vreau sa intru akl ptk am auzit numai lucruri bune despre acest liceu...j am ales profilu filo ptk la mate info sunt varza la stinte ale naturii nu iar la stinte sociale nu-mi prea place ca se da bacu la 8 chestii din astea si e mult de tocit