| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Buna tuturor

Ia ziceti voi ce ati vrea sa devenitii?

Mie imi place foarte mult sa cant nu ma laud dar am glas, mi-as dori din tot sufletul sa ajung cantareata
Dar asta inseamna sa ai pe cineva sa te ajute si in primul rand sa ai banii

Chiar nu stiu ce sa fac as vrea sa ma inregistrez si sau dau pe youtube poate ma remarca si pe mine desi slabe sanse...

Imi place sa cant musica usoara si manele desi am vazut ca, cant mai bine pe manele

Oare sa incerc? imi este ciuda ca am glas si il pastrez doar pentru mine sa zic...

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

De ce esti pesimista niciodata nu e tirziu. incearca pentru ca incercarea moarte nu are. iti urez sa iti indeplinesti visul pentru ca voi tinerii meritatisa va indepliniti visele. noi cei de virsta 2 a sa va sustinem sa iti ajute cel de sus. incearca. bafta te pup

16 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ce sa devin, nu mai vreau sa devin nimic, si asa este destul de greu sa-ti pastrezi rangul de OM happy
Dar tu daca ai voce, incearca sa mergi la auditii, sa dai probe. urmeaza-ti visul.
Daca nu merge, macar ai constiinta impacatá ca ai incercat.Baftá

| Silvia a răspuns:

Eu as vrea sa lucrez undeva in presa... jurnalist... ziarist ceva de genu`...
Cat despre vocea ta neexploatata...nu stiu ce sa zicthinking du-te la "palatul copiilor"...sau in diverse locuri unde se fac si activitati...acolo vin sposori... oameni care cauta tinere talente...cine stiethinking poate te observa cinevabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| daii a răspuns:

Eu vreau sa devin avocat sau medic chirurg/ortopedhappy
Vocea ta...pentru inceput inregistreaza-te si pune-te pe youtube.Mergi la preselectii, concusuri.corul scolii (daca mai esti la scoala).

by daiiwinking

| pisoias29 a răspuns:

Hmm... vreau sa urmez facultatea de psihologie...cat despre ce vrei tu sa ajungi... e un vis mare si greu de realizat, dar cuvantul "imposibil" nu se defineste prin el...asa ca, consider ca ai toate sansele...
uite un site unde ai putea sa pui melodia inregistrata de tine www.myband.ro un site unde sunt multe persoane cu dorinte ca ale tale :) bafta si astept prima ta melodie

| tatiana14 a răspuns:

Acum cateva saptamani am citit despre un baiat caruia i-a fost descoperit talentul prin intermediul youtube-uluibig grin.
Vreau regizortongue.

| Ana a răspuns:

Si eu am voce dar as vrea sa mai lucrez la ea, vreau sa fac cateva ore d canto dar nu stiu cand big grin mi-ar placea sa devin o cantareata celebrabatting eyelashes

| asya a răspuns:

Eu vreau sa devin Miss Univers, sa donez toti banii oamenilor saraci, sa dau premiile primite la cunoscutii mei, iar eu sa ma intorc de unde am pornit! Nu ma intereseaza deloc excursiile prin cele mai exotice locuri ale lumii... da baoh go on...
P. S:Avocat imi doresc sa devin!

| Bishop a răspuns:

Eu vreau sa fiu regizor/actor. Eu zic sa canti ce iti place tie, pentru ca in primul rand parerea ta condeaza nu a celorlaltiwinking

| juniper a răspuns:

Astronaut, pentru asta trebuie sa muncesc din greu si foarte mult. Aleg meseria asta pentru ca mereu mi-am dorit sa vad spatiul happy

| alexutzah16 a răspuns:

Eu vreau sa devin avocata sau jurista.am mult de invatat, dar zic ca merita.Cat despre tine daca esti vocea viitorului incearca .sa nu-ti para rau mai tarziu!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunal pe dan bursuc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heloo my name is selena gomez no difficult sa fi celebritate

| NiceBaby a răspuns:

Eu, designer vestimentar.Trebuie sa am multa imaginatie, sa fiu creativa si daca vreau o cariera sa muncesc mult si sa fiu comunicabila.

Tu sa nu te dai batuta.Mai multe staruri au fost remarcate in youtube. JB sau nu stiutiu cine acolo. Dar na-re importanta.Cauta diferite cai.Pe urma o sa-ti para tirziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca este greu sa devii cantareata ati trebuie liceu si facultate de muzica iar apoi seminar trebuie sa te nuci la liceu de arta din orasul tau si ei te lanseaza ok.