| Alynutza5 a întrebat:

Buna tuturor, imi place de un baiat din clasa mea.Este foarte de treaba, ne tachinam reciproc si imi place sa-l enervez.Nu stiu nu vreau sa par penibila dar m-am apropiat mult de el in 8 ani de cand il cunosc. Facem glume si radem o gramada. Ceea ce ma cam indispuneeste ca am devenit atat de apropiati incat a inceput sa ma intrebe ce sa-i ia cadou prietenei lui de 8 martie( LoL), ehh am trecut peste asta.In urma cu o saptamana s-a mutat din sapetele meu unde statea el la ore, chiar nu stiu dar ii simt lipsa. Poate este o simpla placere intre doi adolescenti. Poate este o concidenta dar avem numele identice si datele de nastere oarecum apropiate 4 februarie-5 martie. Nu stiu,dar este prima oara cand mi se intampla asa ceva. Nu as putea spune ca i-ar placea de mine ca sunt o fata slabuta pentru ca nu sunt chiar deloc. Poate ii place doar compania mea, chiar nu stiu. De curand mi-am sclintit piciorul iar cand am venit la scoala ma tot intrebat ce am facut, ce mi s-a intamplat. Daca ma doare.Atunci cand plang striga in gura mare ce mi-au facut ceilalalti.Imi poarta mult de grija.

Răspuns Câştigător
| chici28d a răspuns:

Eu zic sa ii spui ca il placi. Doar asa vei afla daca si el te place si nu vei regreta ca i-ai spus. E mai bine daca faci tu primul pas. Poate daca nu il faci, vei regreta ca nu ai facut-o. Succes! happy

3 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Probabil că ori ține la tine, ori e un coleg care vrea să se apropie de majoritatea colectivului.

| Alynutza5 explică (pentru lBroken69):

Crede-ma nu o face cu toti. nu stiu atunci cand este vorba de mine face tot ce poate sa ma ajute

| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Eu zic ca acel baiat chiar te iubeste.