| Alynutza5 a întrebat:

Buna tuturor, imi place de un baiat din clasa mea.Este foarte de treaba, ne tachinam reciproc si imi place sa-l enervez.Nu stiu, nu vreau sa par penibila, dar m-am apropiat mult de el in 8 ani de cand il cunosc. Facem glume si radem o gramada. Ceea ce ma cam indispune este ca am devenit atat de apropiati incat a inceput sa ma intrebe ce sa-i ia cadou prietenei lui de 8 martie( LoL), ehh am trecut peste asta.In urma cu o saptamana s-a mutat din sapetele meu unde statea el la ore, chiar nu stiu dar ii simt lipsa. Poate este o simpla placere intre doi adolescenti. Poate este o concidenta dar avem numele identice si datele de nastere oarecum apropiate 4 februarie-5 martie. Nu stiu, dar este prima oara cand mi se intampla asa ceva. Nu as putea spune ca i-ar placea de mine ca sunt o fata slabuta pentru ca nu sunt chiar deloc. Poate ii place doar compania mea, chiar nu stiu. Voua ce credeti?

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Eu cred ca te place doar ca amica.
Nimic mai mult.

| Alynutza5 explică:

Nu as renunta chiar niciodata la prietenia sa. My friend (asa ne tachinam) happy

| iMuss a răspuns:

Probabil te considera doar o colega si nu vede mai mult decat o prietenie intre voi doi, are prietena deci nu trebuie sa stai dupa el, viata merge inainte.