| wazzup7 a întrebat:

Imi place o fata care are o personalitate mai rece, serioasa si parca si putin timida. Cum pot sa-mi exprim sentimentele, sa fiu cu ea? Suntem prieteni, dar nu.si arata sentimentele, uneori nici bucuria

2 răspunsuri:
| FataFaraSentimente a răspuns:

Well, de ziua indragostitilor, ziua ei de nastere etc. fa-i un cadou, si acorda-i ei mai multa atentie decit celorlalte, fii mai indraznet si lasa-i un biletel in care ii scrii ce simti pentru ea, sau prin email mai stiu eu ce, sau chiar in viata reala, da-i semne ca o placi, zimbeste-i, arata-i ca te intereseaza.

| wazzup7 explică (pentru FataFaraSentimente):

laughing ziua indragostitilor s.a dus. i.am dat de 8 martie un trandafir si a zambit si kiss pe obraj, dar dupa personalitatea ei rece a revenit. i.am spus si prin mail ca o plac, apoi nu am mai vorbti ceva timp pentru ca nu o mai gaseam.