| MeLLa_2137 a întrebat:

Buna tuturOr!
Imi spune si mie cineva cum pot sa ma ingras putin? Ma refer la picioare si maini, exista ceva exercitii sau ceva? Va rog spuneti'mi ce sa fac, si cum sa fac sa am un abdomen mai plat? Deoarece am o burta maree...
M'am ingrasat vre'o 5 kg. Dar am pus multa grasime pe burta si pe solduri, eu as vrea la picioare si la maini sa fiu putin mai grasutza.HelP!
Dau fundOi la cele mai bune rezultate[raspunsuri]si vOturi!
[sorry' pentru categorie]

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practică înot, de trei ori pe săptămână împreună cu o alimentație sănătoasă!
Pa, pa.

| capricc a răspuns:

Chiar daca de regula nu se recomanda slabirea sau antrenamentul localizat, daca esti slabuta in rest, te poti concentra doar pe abdomen. Ai aici patru tipuri de antrenamente doar pentru abdomen http://www.capricciosa.ro/garantat-abdomenul-mult-visat/