| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor! In decembrie e ziua prietenului meu, mai exact majoratu său. As vrea sa ii fac un cadou simbolic dar nu stiu ce. Este pasionat de bike, se da in fiecare zi cu bike-ul, si vrea sa meargă pe IT. Insa eu nu ma pricep la lucruri de genul acesta. As vrea sa ii cumpăr un cadou semnificativ, insa nu prea scump. Unii spun ca un ceas, dar cam toata lumea e cu ideea aceasta. Am nevoie foarte mare de ajutor si de cat mai multe răspunsuri.
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Ovi007 a răspuns:

Hei daca el te iubeste pe tine mai mult ca pe ochii din cap fai cadou un ceas si un cel mai sincer te iubesc (sau daca nu un pc iti zic eu de care