| Unique a întrebat:

Buna tuturor, in prmul rand HRISTOS A INVIAT!
ce v-a adus iepurasul?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Adevărat a înviat! Un stilou de 35 RON, mâine o cămasă frumoasă si încă ceva. Sper că mi-a adus si sănătate, acum 2 săptămâni am fost internată o noapte în spital, am avut pneumonie. Bine că mi-a trecut, 5 zile mi-au făcut 20 de injecţii. Sănătate si sărbători cu bine! Andreea, 12 ani happy

4 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Deocamdata nimic.thinking
Daca nu vine el, ma duc eu dupa el.laughing

| MosCraciun a răspuns:

Un iepuras de ciocolata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani, ca in fiecare an

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat a inviat happy.
Iepurasul mi-a adus prietenii aproape, alaturi de care am petrecut o zi de exceptie. Seara si dimineata am petrecut-o cu parintiihee hee.