| skriil a întrebat:

In ultimul timp a avut loc o schimbare la caracterul meu si al prietenilor mei.O schimbare brusca. Brusc,sunt mai preocupata de felul in care arat si de internet si telefon decat de scoala. Sunt mai indiferenta in ceea ce ii priveste pe ceilalti.Dar notele meu nu au scazut. Toata lumea ne atrage atentia ca am devenit foarte rebeli si ne-am schimbat. Fac lucruri fara stirea parintilor si am in cap doar distractie. Uneori mai si chiulim de la orele ca de ex: desen, muzica sau sport. E din cauza varstei? care ar fi problema cu schimbarea asta ciudata. Parca imi schimb si starea foarte repede.

Răspuns Câştigător
| kmipufulete a răspuns:

Adolescenta

1 răspuns:
| τττ a răspuns:

Buna.asta inseamna ca ai crescut. Poate iti e rusine sa mergi cu mama pe strada sau sa te vada altcineva alatur de parinti. Vrei sa fi mai independenta, mai libera.Este ok, desi nu ar trebui sa exagerezi cu asta. Orice adolescent de varsta ta probabil a chiulit vreodata sau a poposit printr-un bar.Nu uita, nu exagera pentru ca mai tarziu o sa iti dauneze!