| Carmenssyta a întrebat:

M-am imprietenit cu un baiat pe un site.El ma invitat weekend-ul acesta sa iesim impreuna cu prietenii lui.Imi place sa cunosc persoane noi, dar acum imi este rusine si imi pun intrebari gen "daca nu na v-or place?" Eu vreau sa ma duc.Ce sa fac? Ajutor!

1 răspuns:
| PataCosmina a răspuns:

Nu tias recomanda! Eu era sa fiu dusa de nas pe net cu un baiat noroc de mama daca nu se uita acum eram in alta tara vanduta de oameni care fac bani de pe urma prostitutiei! Nu-i da datele tale de exemplu nr. de telefon adresa etc! Sa nu ai nici o data incredere in baieti de pe internet!