| Love20Alinutzy20 a întrebat:

Buna tuturor.Ma ajutati si pe mine? Sunt noua pe mess si nu prea stiu cum sa ma folosesc de el.E in limba engleza si nu pot sa o scimb in romana. Nici nu stiu macar unde si cum sa adaug un prieten.Cine imi va lamuri si mie toate aceste mici detalii si pe linga ele inca ceva informatii despre mess si cum sa-l utilizez (in romana). Mersi. Acord funda.

4 răspunsuri:
| xxOreos136xx a răspuns:

Buna!
Pai, Messenger in Romana nu este.
Si sa adaugi la prieteni iti apare acolo sub Contacts o persoana cu plus. dai acolo scrii id, apoi dai next pana cand iti apare finish si gata. happy Cam asa este.
bafta!

| Wøodenpints a răspuns (pentru xxOreos136xx):

Eşti tu aşa sigură că un este în română?
Înainte de logare apare o căsuţă sub nume şi parolă de unde poţi schimba limba.

| Love20Alinutzy20 explică (pentru Wøodenpints):

La mine nu apare asa ceva.Am incercat sa vad pe youtube cum se schimba si acolo e altfel sad HELP!