| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Ma framanta de mult timp intrebarea asta:
Acum am terminat clasa a 8-A si am intrat la liceu.
Am afltat ca in clasa din 30 de elevi, 23.sunt fete si restul baieti.
In generala eram "prietenul fetelor" de la mine din clasa.adica ele ma considerau cel mai respectos si aveau incredere in mine mereu, eu eram singurul.cu ele radeam etc.
Intrebarea mea... Oare la liceu voi reusi sa devin si acolo "prietenul fetelor"? pentru ca mai mereu fetele m-au inteles si ele imi luau apararea cand unii baieti spuneau lucruri mai urate despre mine...
La voi cum a fost prima zi de liceu si cum va-ti integrat in colectiv?

4 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Eu sunt fatabig grin, dar m-am integrat destul de bine

trebuie sa fii u insuti si sa nu-ti mai faci atatea griji...ai sa vezi ca totul va fi bine

Succes!

| happy_7964 a răspuns:

Daca te porti la fel de frumos ca si pana acum ai toate sansele sa fii " prietenul fetelor". Prima zi de liceu trebuie sa fie frumoasa si vor dura cateva zile pana te vei integra in colectiv. thinking Depinde si de cat de sociabil esti.
Succes!happy

| ana2205 a răspuns:

Si eu am terminat clasa a8-a anul acesta.Cred ca daca esti la fel ca inainte, adica tu insuti fetele vor vrea sa fi prietenul lor. Din moment ce tu esti respectos si de incredere, de ce te-ar respinge?!
Fratele meu e cu un an mai mare ca mine si la el in clasa era un baiat ca tine, acum la liceu a ramas la fel "prietenul fetelor".
Cu siguranta si tu vei reusi, ai doar incredere in tine!

| Miu_6243 a răspuns:

Si eu sunt la liceu din toamna.Am foarte mari emotii, mai ales ca vreau sa-mi fac o schimbare fizica straight face.

Tu nu-ti face probleme. Daca te porti frumos, fetele vor simti si se vor aproapia de tine.Fiecare fata vrea sa aiba aproape o persoana sensibila, care le intelege, pe care se poate baza la greu.Stai linistit pentru ca sigur o sa fii "prietenul fetelor" si la liceu.Bafta :*